Czy zabiegi powiększania ust są bezpieczne

Niezależnie od tego, czy chcesz mieć większe i pełniejsze wargi, czy po prostu czujesz, że przez lata straciłeś zbyt dużo objętości w ustach, powiększenie warg za pomocą kwasu hialuronowego może być odpowiedzią na takie problemy.

Jednak przed zaplanowaniem powiększenia warg warto zastanowić się nad korzyściami i faktami dotyczącymi tego niechirurgicznego zabiegu. Zastrzyki z kwasu hialuronowego nie są rozwiązaniem stałym, a organizm wchłania taki wypełniacz po około roku lub nieco mniej, ale ze wszystkich metod powiększania ust ta jest najbezpieczniejsza i najmniej inwazyjna. Największą zaletą powiększania ust jest to, że masz pełniejsze wargi, bardziej seksowne i czujesz się młodziej. Kiedy czujesz się lepiej w swoim ciele, masz również wyższy poziom pewności siebie w sytuacjach zawodowych, prywatnych i społecznych. W przeciwieństwie do trwałych wypełniaczy i implantów, zastrzyki hialuronowe zapewniają naturalny wygląd. Wypełniacze te wykorzystują kwas hialuronowy, który naturalnie występuje w ludzkim ciele. Szybko się wchłaniają i pozostawiają bardzo mało siniaków. Ponadto należy powtarzać wstrzyknięcia co kilka miesięcy, aby zachować trwalszą pełnię ust.

W przeciwieństwie do stałych wypełniaczy wargowych, naturalne wypełniacze stosuje się z czasem, aby zwiększyć pełnię. Jeśli masz cienkie usta, ale nie masz pewności, jak będziesz wyglądać z pełniejszymi, jest to najlepsza opcja, ponieważ możesz z czasem dodać więcej wypełnienia.

Przy zabiegach powiększanie ust taką metodą występuje niewiele lub nie ma żadnych skutków ubocznych. W rzeczywistości działania niepożądane występują stosunkowo rzadko w przypadku wypełniaczy z kwasem hialuronowym, mogą to być opuchlizna czy zasinienia, które zwykle ustępują po kilku dniach. Jest to niezwykle prosta i bezpieczna metoda na uzyskanie większych i pełniejszych ust, o jakich marzy wiele kobiet. Przed zabiegiem pacjentka zawsze jest konsultowana z lekarzem chirurgiem, aby wyeliminować ewentualne powikłania i skutki uboczne oraz dobrać odpowiednią metodę powiększenia ust.