Usługi

Sportowcy borykający się z urazami mogą skorzystać z naszej bogatej oferty. Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem do badań i stosujemy tylko najlepsze metody.

W naszym centrum medycznym oferujemy:
-USG,
– RTG,
-Rezonans magnetyczny,
-EMG,
-EEG,
-Bania laboratoryjne,
– Sprawdzenie kondycji przez sezonem.

Nasi specjaliści bardzo szybko są w stanie zdiagnozować przyczynę urazu i jego miejsce. Pozwala to na zastosowanie najlepszej metody leczenia.

Nasza oferta to:
– ortopedia- leczenie chorób kości, mięśni, stawów, wiązadeł, nerwów oraz naczyń. Przeprowadzenie koniecznych operacji oraz rehabilitacji.
– chirurgia ręki- leczenie z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu, możliwość przeprowadzenia skomplikowanych operacji takich jak złamania, zmiażdżenia,
– kręgosłup- badania i diagnozowanie objawów i przyczyny pojawiania się bólu. Stawianie diagnozy i dobranie odpowiedniej formy leczenia. Leczenie prowadzone jest przez najlepszych specjalistów w kraju.
– chirurgia naczyniowa- badania miażdżycy, żylaków, schorzeń układu naczyniowego. Specjaliści szukają przyczyny pojawiania się chorób i starają się je wyeliminować. Przeprowadzamy zabiegi mające na celu udrożnienie układu naczyń i przywrócenie go do stanu sprzed choroby,
– ogólna chirurgia- leczenie operacyjne oraz pooperacyjne na bardzo wysokim poziomie, obejmuje kręgosłup, czaszkę, jamę brzuszną czy klatkę piersiową. Zajmują się tym chirurdzy z bardzo dużym doświadczeniem gwarantujący pacjentowi usługi na wysokim poziomie.

Nasze usługi są dostosowywane do potrzeb pacjenta. Mając bardzo duże doświadczenie i dysponując nowoczesnym sprzętem jesteśmy w stanie zająć się każdym przypadkiem. Do naszego centrum zgłaszają się bardzo znani sportowcy, którzy chcą szybko wrócić do uprawiania sportów. My gwarantujemy im duży wybór usług pozwalający na wyzdrowienie. Prowadzimy również rehabilitacje, konsultacje, pomagamy wybrać odpowiednią dietę po przejściu operacji.

Zapraszamy do kontaktu z nami, a my Państwu pomożemy powrocie do zdrowia i uprawiania sportu.