W gabinecie kosmetycznym możemy poddać się zabiegom z użyciem lasera

W gabinetach kosmetycznych możemy poddać się różnorodnym zabiegom upiększającym czy odmładzającym, a przykładem wszechstronnego zabiegu są procedury z użyciem światła lasera.

Laserowe odnawianie powierzchni skóry może zmniejszyć widoczność zmarszczek mimicznych i bruzd na twarzy. Może również leczyć utratę jednolitego koloru skóry i poprawić wygląd cery, jeśli masz blizny potrądzikowe lub uszkodzenia słoneczne.

W gabinecie kosmetycznym możemy poddać się zabiegom z użyciem lasera

Profesjonalny gabinet kosmetologii estetycznej w Opolu

Podczas ablacyjnej laserowej wymiany powierzchni skóry intensywna wiązka energii świetlnej jest kierowana na twoją skórę. Wiązka laserowa niszczy zewnętrzną warstwę skóry, czyli naskórek. W tym samym czasie laser ogrzewa skórę właściwą, co z czasem stymuluje produkcję kolagenu, co poprawia koloryt i teksturę skóry. Ablacyjne laserowe odnawianie powierzchni zwykle zajmuje od 30 minut do dwóch godzin, w zależności od zastosowanej techniki i wielkości leczonego obszaru. Po ablacyjnym laserowym odnowieniu skóra może pozostać czerwona lub różowa przez kilka miesięcy. Ale gdy leczony obszar zacznie się goić, zauważysz różnicę w jakości i wyglądzie skóry. Efekty zabiegu przy odpowiedniej pielęgnacji mogą utrzymywać się przez wiele lat.

Po nieablacyjnym odnowieniu laserowym skóry czas regeneracji jest minimalny. Możesz odczuwać zaczerwienienie, obrzęk i dyskomfort. W razie potrzeby używaj kompresów i weź środek przeciwbólowy. Możesz natychmiast wrócić do pracy, wznowić normalne czynności i rutynowe zabiegi pielęgnacyjne, jakie stosowałaś. Laserowa terapia skóry jest nie tylko niechirurgiczna, ale jest wyjątkowo bezpieczna, jeśli jest wykonywana przez certyfikowanego specjalistę z dużym doświadczeniem. Jednym z największych aspektów laserowego odnawiania powierzchni skóry jest przystępna cena zabiegu.

Współczesna kosmetologia estetyczna Opole ma wiele rozwiązań, jeśli chodzi o zabiegi upiększające i odmładzające naszą skórę. Przed każdym zbiegiem porozmawiaj ze swoim lekarzem o swoich motywacjach, oczekiwaniach i potencjalnym ryzyku. Upewnij się, że rozumiesz, ile czasu zajmie wyleczenie, rekonwalescencja i jakie mogą być wyniki różnych procedur.