NOWOCZESNY, CIEPŁY WARSZTAT OGRZEWANY PRZEZ PROMIENNIKI IR

Jeśli lubisz majsterkować, z pewnością masz własny warsztat, w którym możesz swobodnie oddawać się swojej pasji. Bardzo często takie miejsca robocze organizowane są różnych halach lub garażach, w których trudno o ogrzewanie. W takiej sytuacji koniecznie sięgnij po promiennik IR. To rozwiązanie odmieni Twoje życie!

Promiennik elektryczny to urządzenie, które emituje promienie, przypominające te słoneczne. I tak samo odczuwane są przez człowieka. Ciało ogarnia przyjemne ciepło, które stopniowo Cię rozgrzewa. Co istotne, promiennik IR nie ogrzewa powietrza, które znajduje się wewnątrz pomieszczenia. Wpływa bezpośrednio na osoby i przedmioty, które znajdują się w jego zasięgu. Nie wywołuje również cyrkulacji powietrza w pomieszczeniu – to szczególnie ważne dla osób, które pracują z drobnymi, lekkimi elementami lub wytwarzają podczas pracy pył z drewna, styropianu, metalu czy innych materiałów. Na rynku dostępne są różne modele promienników. Każdy klient może również dobrać reflektory stacjonarne lub mobilne, w zależności od potrzeb. Te pierwsze, zamontowane zostaną na stałe i ustawione tak, aby swoim zasięgiem obejmować całą przestrzeń roboczą. Promienniki IR mobilne, można przestawiać i przesuwać wedle potrzeby.

Urządzenia te są niezwykle łatwe w obsłudze. W związku z tym, że ich ciepło odczuwalne jest natychmiast po uruchomieniu, obchodzisz się z nimi tak, jak ze światłem: włączasz i wyłączasz je zawsze wtedy, gdy akurat potrzebujesz. To pozwala na wprowadzenie szeregu oszczędności. Płacisz bowiem jedynie za tę ilość prądu, którą faktycznie zużyjesz.

Jeśli myślisz o tym, aby zakupić promiennik elektryczny do swojego warsztatu, najlepiej zasięgnij porady ekspertów. Wyjaśnią Ci oni jak taki sprzęt działa i jak go obsługiwać. Podpowiedzą również, który model, o jakiej mocy będzie najbardziej odpowiedni dla Twoich potrzeb. Specjalistów znajdziesz w firmie Irsystem. To przedsiębiorstwo, które od wielu lat funkcjonuje w branży i zna temat promienników od podszewki.