Nordea Bank – Sesje Elixir przychodzące i wychodzące

Nordea Bank, jak sama nazwa wskazuje, to nordycka grupa finansowa. Działa ona w krajach Europy Północnej, a jej główna siedziba umiejscowiona jest w fińskiej stolicy, w Helsinkach.

Bank ten powstał z połączenia kilku innych banków. Miało to miejsce w roku 1997. Owe banki, z których powstała Nordea Bank, to Merita Bank z Finlandii, Nordbanken ze Szwecji, Ubibank z Dani oraz Christiania Bank z Norwegii. Proces połączenia owych banków rozpoczął się we wspomnianym wyżej roku 1997, a zakończył w trzy lata później. Akcje owej grupy bankowej są notowane na giełdach w trzech skandynawskich państwach, a mianowicie w Danii, w Finlandii oraz w Szwecji. Cała grupa Nordea to nie tylko wymienione wyżej państwa.

Tak naprawdę to oddziały owego banku znajdują się aż w 16 krajach na całym świecie, a owych oddziałów mamy aż 700. Tym samym liczba zatrudnionych w nich pracowników również może imponować, a wynosi ona 32 tysiące. Oferta bankowa jest bardzo mocno zróżnicowana i jednocześnie też bardzo uniwersalna, dostosowana do każdego.

Sesje wychodzące Nordea Bank

08:30
11:50
14:30

Sesje przychodzące Nordea Bank

10:45
14:45
17:15

Tabela ma charakter informacyjny.
Portal nie ponosi odpowiedzialności za zmiany w regulaminach usług prezentowanych banków.
Logo jest zastrzeżonym znakiem towarowym. Zostało wykorzystane jedynie w celu identyfikacji przedsiębiorstwa.