DZ Bank – Sesje Elixir przychodzące i wychodzące

DZ Bank to krótka nazwa. Jeśli bowiem chcemy poznać pełną nazwę tego podmiotu, to brzmi ona DZ Bank AG Deutsche Zentral Genossenschaftsbank. Jest to niemiecki bank spółdzielczy, którego główna siedziba znajduje się we Frankfurcie nad Menem.

Jeśli chodzi o obecnie funkcjonującą nazwę tego banku, to można się z nią zetknąć od roku 2001. Bank ten powstał z połączenia dwóch innych podmiotów, a mianowicie chodzi tutaj o DG Bank oraz GZ Bank. Ów bank jest bankiem komercyjnym. Razem z WGZ Bankiem zrzesza aż 1400 banków spółdzielczych oraz kas kredytowych zarówno w Niemczech jak i w Austrii. W naszym kraju w roku 2013 nastąpiło przekształcenie DZ Banku w polski oddział, aczkolwiek ciągle poddany jest on niemieckiemu nadzorowi finansowemu. Na chwilę obecną tego banku w naszym kraju już nie ma, już nie funkcjonuje.

W roku 2015, a konkretnie na koniec listopada tego roku mieliśmy do czynienia ze zlikwidowaniem ostatniego oddziału tego banku na terenie Polski. Tym samym działalność tego banku naszego kraju już nie dotyczy.

Sesje wychodzące DZ Bank

08:00
12:00
14:30

Sesje przychodzące DZ Bank

10:30
14:35
16:30

Tabela ma charakter informacyjny.
Portal nie ponosi odpowiedzialności za zmiany w regulaminach usług prezentowanych banków.
Logo jest zastrzeżonym znakiem towarowym. Zostało wykorzystane jedynie w celu identyfikacji przedsiębiorstwa.