Depilacja laserowa zapewnia gładką skórę bez zbędnych włosków

Po takim zabiegu skóra jest gładka nawet przez kilka miesięcy.

Depilacja laserowa wymaga kilku sesji zabiegów, zanim włoski całkowicie znikną. Każdy mieszek włosowy jest uszkodzony, ale z czasem mogą rozwinąć się nowe mieszki włosowe i mogą wymagać kolejnych zabiegów. Dlatego zabieg depilacji laserowej nie sprawi, że pozbędziesz się wszystkich niechcianych włosków na całe życie, chociaż jest bardzo skuteczny w redukcji nadmiernego owłosienia na długi czas.

Depilacja laserowa zapewnia gładką skórę bez zbędnych włosków

Umów się na zabieg depilacji laserowej w Warszawie

Depilacja laserowa to zabieg właściwie bezbolesny dla pacjenta, i trwa około pół godziny lub dłużej w zależności od obszaru ciała, z którego chcemy się pozbyć nadmiernego owłosienia. Możesz również zauważyć niewielkie zmiany pigmentu skóry, której odcień może być nieco jaśniejszy lub ciemniejszy, ale zwykle jest to tylko tymczasowe. Po depilacji laserowej skóra może być delikatna w dotyku i będzie bardziej wrażliwa na światło. Można to łatwo rozwiązać, zapewniając odpowiednią ochronę przeciwsłoneczną i dobre nawilżenie skóry. Działanie wielu rodzajów laserów polega na kontraście między bladym odcieniem skóry a ciemnymi włosami, aby skutecznie celować w melaninę we włosach czyli pigment nadający włosom kolor. Możesz nie być odpowiednim kandydatem do depilacji laserowej, jeśli masz siwe, białe, rude lub bardzo blond włoski.

Jeśli wyskubujesz włoski pęsetą, używasz depilatora elektrycznego, wosku lub golisz się, przed następną sesją depilacji musisz przejść okres odrastania owłosienia. Tak nie jest w przypadku zabiegu depilacji laserowej. Ponieważ zabieg jest ukierunkowany na mieszki włosowe, a nie na włosy, najlepiej ogolić się dzień przed zabiegiem. Należy jednak unikać woskowania i innych metod polegających na wyrywaniu włosów. Jeśli używasz wosku lub pasty cukrowej, mieszek włosowy zostanie usunięty, a zabieg depilacji laserowej nie zadziała prawidłowo.

Gabinet oferujący depilację laserową w Warszawie znajdziesz na stronie https://depilacja.pl/salony/depilacja-laserowa-warszawa-mokotow/. Możesz w ten sposób umówić się na wizytę i zabieg w dogodnym dla ciebie terminie.