Co wybrać do gier konsolę czy PC?

Na rynku gier komputerowych widzimy podział na zwolenników gier na komputery, oraz na konsole. W przypadku kiedy gramy na pececie będziemy potrzebowali dobrego sprzętu.

Dobry komputer do gier to niemały wydatek, najlepsze karty graficzne kosztują ponad 2000 złotych, czy li więcej od całej konsoli do gier. Obecnie popularność konsol rośnie, chociażby ze względu na niskie ceny dużych telewizorów, do których podłączmy konsolę. Obecnie konsola posiada połączenie z internetem, dzięki czemu możemy grać w gry zespołowe online. Konsole wyposażone są w dyski twarde, na których możemy zapisywać stan gry, co jest dużym ułatwieniem. Obecnie konsole mogą także służyć jako odtwarzacze płyt DVD, czy bluray. W sklepach ze sprzętem komputerowym, możemy znaleźć wiele interesującego oprogramowania jak również gry na PC. Duży ich wybór możemy odnaleźć w marketach z elektroniką i agd. Coraz więcej niedrogich gier możemy znaleźć wraz z gazetami. Gry w cenie od dziesięciu do dwudziestu złotych, z pewnością kuszą ceną. Dzięki nim możemy się rozerwać, taka forma spędzania wolnego czasu, jest lubiana, przez osoby, w każdym wieku. Zarówno młodsi, jak i starsi, odnajdą gry odpowiednie dla siebie. Młodsze osoby, z pewnością będą preferowały gry FTP, czy też wyścigi samochodowe. Starsze osoby, mogą preferować gry strategiczne, oraz gry logiczne.

W specjalistycznych sklepach, odnajdziemy gry przeznaczone na wszystkie platformy. Popularne ostatnio konsole do gier sprawiły, że możemy dostać także gry na PS2, dzięki którym będziemy mogli toczyć boje na naszych konsolach. Nie mniej jednak gry na PC, są bardziej popularne, ze względu na większą dostępność tej platformy, dla zwykłych użytkowników. Obecnie prawie każdy posiada w domu, komputer i może na nim zagrać. Wielu graczy szuka atrakcyjnych ofert gier komputerowych, chcą kupować jak najtańsze gry na konsole sklep exgames.pl oferuje gry w bardzo przystępnych cenach. Posiada bardzo szeroki wybór gier, różnego rodzaju, zatem każdy gracz będzie mógł znaleźć coś dla siebie.