Zlewozmywaki granitowe odporne na zarysowania

Wybór zlewozmywaka granitowego może stanowić prawdziwą różnicę w kuchni! Zlew granitowy składa się zwykle z około 80% granitu i 20% żywicy akrylowej, co zapewnia wytrzymałość, która jest trudna pobicia. Wybór granitu oznacza również, że otrzymasz zlew odporny na zarysowania, plamy i działanie ciepła, co oznacza, że nie musisz się martwić uszkodzeniem jego powierzchni.

W zależności od marki istnieje wiele kolorów do wyboru, które pasują do większości planów projektowych. Przy odrobinie staranności i uwagi możesz cieszyć się pięknym zlewem z granitu rok po roku. W porównaniu do zlewozmywaków ze stali nierdzewnej istnieje więcej ograniczeń w wyborze konfiguracji granitu, jednak nadal istnieje duży wybór. Jeśli mieszkasz w obszarze „twardej wody”, właściciele ciemnych granitowych zlewozmywaków stwierdzili, że nagromadzenie się wapna może pozostawić biały osad na zlewie, ale można tego uniknąć, zawsze płucząc i susząc zlew po użyciu i używając czasem oleju mineralnego do ochrony powierzchni. Aby Twój granitowy zlew wyglądał zawsze świetnie, musisz postępować zgodnie z kilkoma instrukcjami dotyczącymi pielęgnacji, ale jest to warte wysiłku. Podsumowując, oba rodzaje zlewozmywaków oferują dużą trwałość i funkcjonalność, więc naprawdę sprowadzają się w każdym wystroju kuchni. Zastanów się, który zlew najlepiej sprawdzi się przy projektowaniu blatów kuchennych, szafek, przyborów kuchennych i urządzeń.

Tak długo, jak kupujesz jakość, bądź pewien, że otrzymujesz świetny zlew, który przetrwa próbę czasu. Zlewy granitowe mogą być wyposażone w różnego rodzaju krany, obecnie często wybierane są krany ze zginanym wężykiem, dzięki czemu łatwiej będzie umyć naczynia i mniej nachlapiemy wokół zlewu. Dodatkowo zamawiając zlewozmywak można wyznaczyć miejsce na wycięcie otworu pod kran. Zamawiając w profesjonalnej firmie, otrzymamy tą usługę w cenie zlewu. Dodatkowo coraz częściej montowane są pojemniki z płynem montowane pod zlewem, a posiadające dozownik nad zlewem. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, dzięki czemu zlewozmywak granitowy pozostanie czysty.

Posted in Dom