Nakładki do wybielania zębów – 3 powody, dla których naprawdę warto je stosować!

Nakładki, które poprawiają wygląd i kolor uzębienia, stały się niekwestionowanym hitem ostatnich sezonów! Warto zaznaczyć, że ich popularność nie jest przypadkowa – ta forma pielęgnacji uśmiechu ma naprawdę wiele zalet. Co więcej, jest ona doskonałą alternatywą dla znanych dotychczas, kosztownych zabiegów stomatologicznych. Zastanawiasz się, czy inwestycja w nakładki do wybielania zębów to dobry pomysł? Poznaj trzy powody, dla których naprawdę warto je wypróbować!

Jak działają nakładki wybielające?

Zanim przyjrzymy się temu, dlaczego warto stosować nakładki do wybielania zębów, krótko wyjaśnimy, na czym polega ich działanie. Nakładki to subtelne szyny, które wypełnia się żelem wybielającym, po czym umieszcza się je na łukach zębowych na kilkanaście-kilkadziesiąt minut. To szybki i bezpieczny zabieg, który już po kilku powtórzeniach może dać naprawdę imponujące efekty.

Nakładki do wybielania zębów dostępne są w kilku wersjach, które możesz dopasować do swoich potrzeb i preferencji. W sklepie Natura Zdrowie znajdziesz np. nowoczesne nakładki termokurczliwe, które dopasowują się do zębów pod wpływem wysokiej temperatury oraz praktyczne nakładki jednorazowe – idealne dla osób, które chcą przetestować zabieg nakładkowego wybielania uśmiechu.

Nakładki do wybielania zębów – dlaczego warto?

Dlaczego warto zdecydować się na zakup nakładek wybielających do zębów? Oto kwestie, które sprawiły, że ta forma wybielania uśmiechu stała się prawdziwym, stomatologicznym fenomenem.

1. Nakładki wybielające to prosty sposób na śnieżnobiały uśmiech

Aplikacja nakładek do wybielania zębów jest prosta i wygodna. Jeśli zdecydujesz się na zastosowanie jednego z nowoczesnych żeli wybielających, np. żelu Opalescence lub Dr. M. Schwarz, to cały zabieg potrwa zaledwie kilkadziesiąt minut i da efekty już po kilku zastosowaniach.

2. Nakładkowe wybielanie zębów jest niedrogie

Wybielanie zębów za pomocą nakładek to zabieg bardzo atrakcyjny cenowo. Metoda ta jest znacznie tańsza niż popularne dotychczas wybielanie laserowe.

3. Nakładki wybielające są bezpieczne

Zaletą nakładek do wybielania zębów jest także to, że powodują one skutki uboczne znacznie rzadziej niż inne zabiegi wybielające. W tym miejscu warto zaznaczyć, że bezpieczeństwo stosowania nakładek zależy w dużej mierze od tego, na jakie preparaty się zdecydujesz oraz od tego, czy będą one aplikowane zgodnie z zaleceniami. Do bezpiecznych środków wybielających, które cieszą się doskonałymi opiniami, zaliczyć można np. wspomniane już preparaty Dr. M. Schwarz.