Filtry wodne – „element”, który zmieni twoje życie!

Sięgnij po filtry wodne i odkryj rozwiązanie, które pomoże nie tylko tobie, twoim bliskim, ale pozytywnie wpłynie na środowisko.

Zainteresowany? Dowiedz się więcej!

Filtry przepływowe – co warto wiedzieć

Filtry wodne to najskuteczniejszy sposób na podwyższenie jakości wody bezpośrednio w punkcie jej poboru. W zależności od twoich potrzeb i preferencji możesz sięgnąć po wybrany filtr do wody przepływowy, który z powodzeniem rozwiąże twój „problem”. Jakie korzyści płyną z filtrów pod zlew?:
– wyróżnia je duża wydajność filtrowania (aż 15 l/min)
– filtry przepływowe to przede wszystkim funkcjonalna, prosta i solidna konstrukcja
– każdy filtrów (poniżej znajdziesz 4 rodzaje) doskonale filtruje wodę kranową, jednocześnie spełniając swoją dodatkową funkcję

Wiesz już, na jakie korzyści możesz liczyć, zanim jednak przejdziemy do szczegółowego opisu każdego z filtrów pod zlew, warto skupić się na czasie użytkowania poszczególnych filtrów. Dlaczego? Ponieważ czas jest odmienny w każdym z nich. A więc filtr z żywicą jonowymienną powinieneś wymienić po 1 miesiącu, filtr polipropylenowy – max. po 3 miesiącach, a filtr węglowy po max. 6 miesiącach lub gdy zmniejszy się jego wydajność.

Filtry wodne – poznaj wszystkie rodzaje i sięgnij po rozwiązanie dla siebie

Na rynku znajdziesz 4 rodzaje filtrów przepływowych (Filtr węglowy, Filtr żywiczny, Filtr polipropylenowy, Filtr azotanowy), odkryj ich możliwości i sięgnij po rozwiązanie dla siebie (oczywiście możesz postawić na pakiet 4 filtrów i korzystać z kompleksowej filtracji):
– Filtr węglowy (skutecznie usuwa nieprzyjemny zapach i smak chloru z wody kranowej. Zawiera naturalny, aktywny węgiel pozyskiwany z łupin orzecha kokosowego)
– Filtr z żywicą jonowymienną (skutecznie zmiękcza wodę, usuwają z niej jony wapnia i magnezu. Twarda woda często jest przyczyną powstawania kamienia kotłowego, który niszczy sprzęty AGD)
– Filtr polipropylenowy (oczyszcza wodę w sposób mechaniczny. Warstwy filtra neutralizują piasek oraz inne zanieczyszczenia, w trakcie oczyszczania cząsteczki osadzają się na powierzchni filtra)
– Filtr azotanowy (to doskonałe rozwiązanie dla właścicieli domków jednorodzinnych z własnym ujęciem, gdzie do wody mogą przedostać się azotany m.in. z pól oraz nieszczelnych szamb).

Filtry wodne (ale nie tylko) możesz kupić na stronie dafi.pl. Już dziś podejmij decyzję, odkryj nowe możliwości i zmień swoje życie.