Dobierz odpowiedni fason kurtki do swojej sylwetki

Każda kobieta powinna mieć kilka okryć wierzchnich w swojej garderobie

Różnorodność jest ważna, ponieważ każdą kurtkę czy płaszcz będziesz nosić do czegoś innego. Warto z pewnością zainwestować w dobrej jakości skórzaną kurtkę, wełniany płaszcz, i kurtkę lub płaszcz puchowy. Skórzana kurtka doda drapieżności i ducha buntu do każdej stylizacji. Płaszcze wełniane kojarzą się z elegancją i stylem. Są idealne na specjalne okazje, ale sprawdzą się również w codziennych stylizacjach, wszystko zależy od wybranego fasonu, długości oraz koloru. Kurtki puchowe sprawdzą się nawet w najbardziej mroźne dni, a w sprzedaży znajdziesz nie tylko wypełnienie z pierza, ale także syntetyczne, które może być równie lekkie i ciepłe, ale nie powoduje problemów alergicznych. Ostatni popularność zyskują również kurtki parka. Są one również ciepłe i stylowe, a dodatkowe ocieplenie ze sztucznego futerka na kapturze i podszewce daje poczucie przytulności. Wybierz neutralny kolor, jeśli zamierzasz nosić kurtkę czy płaszcz każdego dnia.

Dobierz odpowiedni fason kurtki do swojej sylwetki

Nie brakuje neonowych i odważnych kolorów kurtek puchowych, ale staraj się ich unikać. Kurtki puchowe w klasycznych, neutralnych kolorach, jak czarny, granatowy czy szary, będą wyglądać bardziej stylowo i można je nosić do niemal wszystkiego, co znajduje się w twojej szafie.

Kaptur może wyglądać bardzo stylowo, a także zapewni lepszą ochronę przed zimnem. Najmodniejsze kurtki mają kaptury podszyte sztucznym futrem. Jeśli nie lubisz sztucznego futra, ale chcesz uzyskać podobny efekt, szukaj pluszowych materiałów, które są wyjątkowo miękkie w dotyku. Zwróć uwagę na szwy, materiał i inne szczegóły kurtek i płaszczy na stronie https://brendi.pl. Kurtki pikowane z pionowymi przeszyciami wydają się być najbardziej dopasowane do ciała. Szukaj innych stylowych akcentów, takich jak kołnierze z owczej skóry, akcenty skórzane, dopasowana talia, kołnierze szalowe, asymetryczne zamki. Możesz wybrać płaszcz lub kurtkę dowolnej długości, pamiętaj tylko, że jeśli jesteś drobna, powinna ona sięgać maksymalnie do kolan, żeby cię nie przytłoczyć.